Watch On-Page SEO Roast and get your e-commerce Black Friday ready! Fix your e-commerce »
Bazy danych z prawie 20 krajów już dostępne!

Bazy danych z prawie 20 krajów już dostępne!

Inside this article:

Po języku polskim i angielskim, Surfer został wyposażony w dodatkową funkcjonalność opartą na bazach danych kolejnych krajów:

Australia, Brazylia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy.

Nowe zestawy danych możesz wykorzystać między innymi przy tworzeniu wytycznych oraz optymalizacji treści w Content Editorze.

Terms to use in the content

Wystarczy rozwinąć edycję wytycznych Content Editora "Customize".

Następnie w sekcji "Terms to use in the content" klikamy "+Add term".

Scrollujemy i klikamy na wybraną frazę. Każda fraza ma podane dwie wartości, pierwsza z nich to szacowana miesięczna ilość wyszukiwań, a druga "Similarity" jest procentową wartością pokazującą ile wyników wyszukiwania dla danej frazy pokrywa się z głównym słowem kluczowym, dla którego tworzymy wytyczne.

Warto uwzględnić słowa kluczowe mające podobne wyniki przy tworzeniu lub optymalizacji treści, nie tylko po to, żeby wyczerpać temat, ale również zwiększyć szansę na lepsze pozycje dodatkowych, long-tailowych słów kluczowych.

Topics and questions to answer

Zanim skorzystamy z oferty, kupimy produkt czy zamówimy wycenę, szukamy informacji, a jednym z najpopularniejszych miejsc do zadawania pytań jest pole tekstowe w wyszukiwarce Google.

Sekcja "Topics and questions to answer" zawiera bazę pytań ze wszystkich wyżej wymienionych języków. Jeżeli pytanie z bazy pasuje do głównego słowa kluczowego, zostanie dodane do listy.

Aby zobaczyć więcej pasujących pytań, wystarczy kliknąć przycisk "+ Add question or topic". Tworząc brief treści możemy wybrać dowolne pytanie i dodać je do zestawu wytycznych. W przypadku, gdy pytań jest bardzo dużo i ręczne przeglądanie zajmuje zbyt dużo czasu, możemy skorzystać z wyszukiwarki.

Każde pytanie posiada informację o szacowanej miesięcznej ilości wyszukiwań dla wybranego kraju.

Wypróbuj nowe funkcjonalności w praktyce: https://app.surferseo.com