Uk Looking for blog in English?

Urządzenia mobilne, UX i skala NM

W wielu krajach i branżach liczba zapytań do Google z urządzeń mobilnych stale rośnie i już teraz jest zdecydowanie większa niż z urządzeń stacjonarnych. "Mobile-first index" jest odpowiedzią Google na potrzeby rynku. Wartość NM, którą rozłożymy na czynniki pierwsze opiera się w całości o UX na urządzeniach mobilnych.
by Sławek Czajkowski, September 18 2018

Zasada E-A-T, czyli jak Google ocenia Twoją wiarygodność

E-A-T (Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness) - proces oceny treści strony przez pracowników Google, który odzwierciedla jakie zasady kierują algorytmem odpowiedzialnym za pozycje stron w wynikach organicznych. Znając wytyczne Google - możesz łatwiej wpisać się w oczekiwania algorytmu.
by Sławek Czajkowski, September 12 2018

Reputacja, Wyznaczanie Strony Głównej i E-A-T

Zaktualizowane w 2018 roku instrukcje Google dla pracowników oceniających strony internetowe i wyniki wyszukiwania są pełne wskazówek, które pomogą skuteczniej pozycjonować strony. W artykule znajdziecie kolejną porcję wiedzy i definicje nowych pojęć.
by Sławek Czajkowski, September 7 2018

Aktualizacja Algorytmu i Wytyczne Google 2018

Ostatnio miało miejsce przełomowe wydarzenie dla branży SEO, które w mojej ocenie przeszło bez większego echa w naszym kraju. Instrukcje Google dla swoich pracowników oceniających strony internetowe, które wyciekły kilka lat temu, zostały zaktualizowane.
by Sławek Czajkowski, September 4 2018